סוגי עבודות של מנעולן מקצועי

מנעולנים הם אנשי מקצוע מיומנים המתקינים ומתקנים מנעולים ושאר אמצעי אבטחה. הם גם עוזרים לאנשים לחזור לבתיהם או למשרדיהם כאשר הם איבדו את המפתחות שלהם.

מנעולן אינו איש מקצוע שזמין לבצע עבורכם כל סוג של עבודה. הם מורשים על ידי המדינה ומציעים רק שירותים הקשורים למנעולים, מפתחות ומכשירי אבטחה.

מנעולן הוא איש מקצוע המתמחה בתכנון, התקנה ושירות של מנעולים.
הם מיומנים בשימוש בכלים וציוד לייצור מנעולים.

מנעולן יכול לספק סוגים שונים של שירותים כגון:

 • התקנת מנעולים
 • מערכת מפתחות מאסטר
 • תיקון מנעולים
 • שכפול מפתחות
 • תיקון דלתות
 • החלפת מנעולים
 • החלפת צילינדר
 • פריצת דלתות מכל הסוגים

איך לבחור מנעולן מקצועי

בחירת מנעולן היא לא החלטה שיש להקל בה ראש. ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון וחשוב שתמצא את המתאים לצרכים שלך.

אתה תמיד צריך לעשות את המחקר שלך לפני בחירת מנעולן. שאל חברים, משפחה או עמיתים לעבודה עבור המלצות. חפש באינטרנט ביקורות והמלצות מלקוחות אחרים. קרא ביקורות באתרי מדיה חברתית כמו facebook ו-Google Reviews. אם אתה מוצא מישהו עם ביקורות מצוינות, התקשר אליו ושאל אותו על הניסיון שלו עם החברה המדוברת כדי לראות אם הוא מתאים גם לך!

יש גם כמה שאלות בסיסיות שכדאי לשאול כל מנעולן פוטנציאלי לפני שתעסיק אותם:

 • באיזה סוג עבודה אתה מתמחה?
 • איך הזמינות שלו ?

מנעולנים הם אנשי מקצוע המיומנים בתיקון והתקנת מנעולים. מנעולן יכול לעזור לכם במגוון רחב של צרכי אבטחה.

כך תבחרו מנעולן מקצועי:

 1. בקשו הפניות מחברים ובני משפחה שהתנסו עם המנעולן.
 2. בקשו אסמכתאות מלקוחות העבר של המנעולן.
 3. קבל הצעות מחיר משלושה מנעולנים שונים לפחות לפני קבלת ההחלטה.
 4. בדקו את רישיון המנעולן לפני שתזמינו לביצוע כל עבודה בנכס או בבית שלכם.

מתי יש צורך להזמין מנעולן?

יש צורך להזמין מנעולן כאשר צריך להחליף את המנעולים בבית או במשרד. כמו כן, יש צורך להזמין מנעולן אם איבדתם את המפתחות לבית או למשרד.

ניתן להזמין מנעולן גם למקרי חירום כמו כאשר אתה נועל את עצמך מחוץ לרכב וצריך עזרה.

מנעולן הוא אדם שעבר הכשרה במיומנויות ובטכניקות של מנעולנות. לעתים קרובות הם נקראים לפתוח דלתות נעולות או ליצור מפתחות חדשים למנעולים. יש להם גם את הכישורים והכלים לתקן מנעולים שבורים, להתקין מנעולים חדשים או להחליף מנעולים ישנים.

הצורך במנעולן יכול להיגרם כתוצאה מהרבה דברים שונים, כמו שכחת המפתחות בבית או במשרד, אובדן מפתחות לרכב, מנעול שבור שצריך לתקן בדחיפות וכדומה.

במידה ואין לכם מפתח רזרבי למנעול המדובר, עדיף להתקשר לאיש מקצוע שיגיע לאליכם יפתור את התקלה שיש בדלת לכן חשוב לבחור מנעולן עם ניסיון המלצות בתחום.

מתי יש צורך להחליף מנעול בדלת?

ישנן סיבות רבות שאולי תצטרך להחליף את המנעול בדלת שלך. אם אתם מתכוונים להיעדר לתקופה ממושכת, כדאי להחליף את המנעולים. כדאי גם להחליף את המנעולים אם אתם חושדים שמישהו פרץ לביתכם או אם יש פריצה בשכונה שלכם. כדאי גם להחליף את המנעולים אם הייתה לך פריצה וחושדת שמישהו עלול לנסות שוב.

המנעול בדלת הוא אמצעי בטיחות שנועד למנוע כניסת פולש למתחם. כאשר יש צורך בהחלפת המנעול בדלת, זה אומר שמישהו השיג גישה לא מורשית לנכס שלך ואתה צריך לנקוט בצעדים לאבטחתו.

יש כמה סיבות שבגללן אולי תרצה לשנות את המנעולים שלך. יכול להיות שזה בגלל שמישהו איבד את המפתחות שלו, או שהואשם בגניבה במקום העבודה ואין לו יותר גישה, או בגלל שעברת לבית חדש ואתה רוצה מנעולים משלך.

אם אתה חושד שמישהו השיג גישה לא מורשית לנכס שלך, אז הגיע הזמן שתחליף את המנעולים שלך בהקדם האפשרי. ככל שתחכו יותר, כך גדל הסיכוי שהם יחזרו שוב

5/5 - (2 votes)