פריצת מנעולים

תוכן עניינים

פורץ מנעולים כל המידע

פורץ מנעולים הוא בעל המקצוע שיציל אתכם בשעת חירום. המפתח אבד, המנעול התקלקל, דלת הבית או דלת הרכב נטרקה ואתם בחוץ לא מצליחים לפתוח את הכספת הביתית ועוד, הזמינו מיד פורץ מנעולים מקצועי. אבל רגע לפני שאתם מזמינים פורץ מקצועי חשוב לברר האם הוא בעל תעודת הסמכה ובעל תעודת יושר ממשטרת ישראל.

פורץ המנעולים "מנעולן 24 שעות" עוסק כבר למעלה משני עשורים במקצוע המנעולנות. הוא צבר ידע וניסיון רב, הוא מכיר את כל סוגי המנגנונים של כל המנעולים לבית, לרכב, לכספת והוא יגיע אליכם מצויד במכשור טכנולוגי חדיש ועדכני ויצליח לפרוץ כל דלת בתוך עשרים דקות עד חצי שעה בממוצע.

אני מכיר את הלחץ שבו נמצאים האנשים הזקוקים לשירותים שלי, אומר "מנעולן 24 שעות", ולכן אני נענה לכל קריאה ומגיע במהירות האפשרית לכל מקום.

אני זמין עשרים וארבע שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע, סיימתי קורס הכשרה מקיף, יש לי תעודת הסמכה ותעודת יושר ממשטרת ישראל.

מחפשים את המנעולן הטוב מכולם, מצאתם! צרו קשר, אני מיד יוצא לדרך!

פורץ מנעולים – מתי נקרא לו לעזרה?

אתם עומדים לפני דלת הבית, מחפשים את המפתח בכל מקום ולא מוצאים. זה הזמן להתקשר אל "מנעולן 24 שעות" כדי שיגיע במהירות יפרוץ את הדלת ויאפשר לכם להיכנס הביתה.

וטיפ שלי: אחרי פריצת המנעול מומלץ להחליף את המנעול הישן במנעול חדש כי אף פעם לא תוכלו לדעת מי מצא את המנעול הישן ומה הוא עלול לעשות אתו

המנעול מקולקל – אתם עומדים רגע לפני היציאה מבית, מנסים לנעול את הדלת והמנעול אינו נסגר. פורץ מנעולים מקצועי יגיע אליכם הביתה יתקן את המנעול או יחליף את המנעול הישן במנעול חדש.

יצאתם לרגע מהבית, הדלת נטרקה ואתם עומדים חסרי אונים מול הדלת הסגורה ולא יכולים להיכנס הביתה, צרו קשר מידי עם "מנעולן 24 שעות" ובתוך רבע שעה עד חצי שעה מקסימום, האירוע כבר יהיה מאחוריכם.

השארתם את הרכב דולק ויצאתם רק לרגע והדלת נטרקה, איבדתם את המפתח של הרכב ואין לכם מפתח נוסף, זה יכול לקרות באמצע היום, זה יכול לקרות בשעת לילה מאוחרת במקום רחוק וחשוך, ויותר גרוע, כשהתינוק ישן במושב האחורי ועוד רגע הוא מתעורר. צרו קשר מיד! "מנעולן 24 שעות" מומחה בפריצת רכבים ובעל תעודת יושר מהמשטרה. הוא יגיע אליכם בתוך עשרים דקות, מקסימום, מצויד בכל המכשור הנדרש ויפרוץ את המנעול בלי לגרום נזק למנגנון הנעילה או לרכב עצמו.

הכספת לא נפתחת ואתם חוששים להזמין מנעולן ולהפקיד בידיו את המפתח לרכוש היקר שלכם. אם תזמינו את "מנעולן 24 שעות" אתם יכולים להיות רגועים. ישראל המנעולן הוא מומחה בפריצת כספות, הוא אחראי, ישר ואמין והוא מחויב לשמור על דיסקרטיות הן לגבי מיקום הכספת והן לגבי התוכן שלה.

רוצים להחליף את המנעול הישן במנעול חדש, אנו נדע לייעץ לכם איזה מנעול כדאי לבחור בהתאם לתקציב ובהתאם לרמת הבטיחות הנדרשת.

פורץ מנעולים – 3 דברים שחשוב לדעת

לפי חוקי מדינת ישראל רק מנעולן רשמי סיים בהצלחה קורס מנעולנות וקיבל תעודת הסמכה רשמית יכול לעסוק בתחום הזה.

פורץ מנעולים מקצועי לעולם לא יפרוץ את הדלת של הבית שלכם, של הרכב או של הכספת, לפני שהוא ווידא מעל לכל ספק שאתם הבעלים החוקיים של הרכוש שאותו הוא עומד לפרוץ.

פורץ מנעולים אחראי מבין את הלחץ שבו אתם נמצאים, ולכן הוא יעשה את הכול כדי להגיע אליכם במהירות. אם הוא אינו מתחייב להגיע בתוך חצי שעה, מקסימום, ממועד הקריאה, אל תבחרו בו.

5/5 - (3 votes)