פריצת כספות

תוכן עניינים

פריצת כספות כל המידע

בעבר רק בתי עסק גדולים או אנשים עשירים במיוחד החזיקו כספות בבית או בבית העסק, אך כיום בשל הסוגים הרבים של הכספות ומגוון המחירים, גם אנשים פרטיים מחזיקים כספות, וככל שיש יותר כספות בבתים או בבתי העסקים, כך גם גדל הצורך בשירות של פריצת כספות.

אם המפתח לכספת שלכם אבד, אם שכחתם את הקוד או שאתם מנסים לפתוח את הכספת והיא אינה נפתחת, אל תיכנסו לפאניקה. הזמינו מיד את "מנעולן 24 שעות", פורץ כספות מוסמך שיגיע אליכם מצויד בידע ובמכשור חדיש ועדכני ויצליח לפתוח את הכספת בלי לגרום לה נזק.

צרו קשר, אנו עובדים שבעה ימים בשבוע, עשרים וארבע שעות ביממה, התקשרתם אלינו, בתוך עשרים דקות אנו מגיעים!

למה גם לכם כדאי להצטרף אל אינספור הלקוחות של "מנעולן 24 שעות"!

כי אני מכיר את כל סוגי הכספות, את הכספות בעלי מנגנון הפתיחה המכאני ואת הכספות בעלות מנגנוני הפתיחה הדיגיטליים. לכל סוג של כספת אני אדע להתאים את טכניקת הפריצה המתאימה מתוך שימוש במכשור חדש וייעודי.

כי אני פורץ כספות באופן מקצועי, אמין ובטוח. אני מבצע פריצה שקטה ומקצועית מבלי לפגוע במנגנוני הנעילה של הכספת או בכספת עצמה.

כי אני מכיר היטב את כל מנגנוני הנעילה של כל סוגי הכספות. אדע לפרוץ במיומנות כל סוג של כספת מתוך שימוש בטכנולוגיות חדישות ומתקדמות ובמכשור עדכני וחדיש. בסיום כל פריצה אנעל את הכספת ואוודא שמנגנון הנעילה לא נפגע ושאתם תוכלו לשוב ולהשתמש בכספת ברמת בטיחות גבוהה.

כי אני מחזיק בתעודת יושר מטעם משטרת ישראל המעידה כי אני הגון ואחראי וכי אתם יכולים לסמוך עליי ולהפקיד בידי את המפתח לרכוש היקר שלכם. אם אתם חוששים להזמין איש זר לפריצת הכספת שלכם, אני מתחייב לסודיות מלאה באשר למיקום הכספת ולתוכנה.

כי אני מבצע את פריצת הכספת מול העיניים של בעל הכספת או של מזמין הפריצה. לפני שאני מתחיל בעבודה אני מוודא היטב כי מזמין הפריצה הוא בעל הכספת וכי הוא נוכח בעת הפריצה. ללא הנוכחות של בעל הכספת, אני לא אבצע את הפריצה.

כי אני מצויד בכל הציוד החדש והעדכני הנדרש לפריצת כספות. אני מגיע אליכם מצויד במסורים דקים ודקיקים, במקדחים מיוחדים ועוד. אני מכיר היטב את כל סוגי הכספות ויודע לאבחן בדייקנות את התקלה המונעת מהכספת להיפתח ולתת פתרון מקצועי ומהיר.

כי המחירים שלי הוגנים ואטרקטיביים. המחיר הממוצע של פריצת כספת נע בין מאתיים וחמישים עד לארבע מאות שקלים, תלוי בסוג הכספת, במשך הזמן הנדרש לפריצה ובסוג הכספת.

אך שימו לב:

ככל שהכספת ישנה יותר, מרב הסיכויים שהעבודה תהיה קשה וממושכת יותר והמחיר יעלה בהתאם.

כספות יוקרתיות או כספות שיוצרו בייצור מיוחד דורשות מיומנות רבה, כלי עבודה ייחודים ומשך זמן רב יותר, ומחיר הפריצה יהיה בהתאם.

אם נקודת הגישה אל הכספת אינה זמינה ולא נוחה, מלאכת הפריצה תהיה קשה יותר והמחיר יעלה בהתאם.

אף פעם אל תתפתו למחירים זולים יחסית למחירי השוק הממוצעים. מחירים זולים עלולים לאותת על פורץ כספות בלתי מיומן ובלתי מקצועי אשר יגרום לכספת נזק ואתם תידרשו לשאת בעלויות הגבוהות של התיקון.

מחיר זול עלול לאותת על מנעולן לא מוסמך, מנעולן שאינו מחזיק בתעודת יושר, מנעולן שלא תרצו להפקיד בידיו את המפתח לרכוש היקר שלכם.

מחפשים פורץ כספות, אחראי, אמין, ישר ומקצועי, צרו קשר עם "מנעולן 24 שעות" והצטרפו אל אינספור לקוחות מרוצים שכבר נהנו מפריצת כספת מקצועית מתוך שמירה על דיסקרטיות ואחריות מלאה.

5/5 - (4 votes)